ostukorv 0.00 €Oled mõelnud oma töökvaliteedi paranemisele tule meile koolitusele ja meie õpetame sind.


Praktiline NSI Secrets Removable Gel  ehk hübriidgeeli  teholoogia koolitus

NSI Secrets Removable Gel System – NSI esitleb uut geelitehnoloogiat. Sama lihtne töötada nagu akrüüliga, püsivus nagu traditsioonilisel kõval geelil, eemaldamine nagu geellakil. Kõvastub nii LED kui ka UV lambis. Kasuta vormidega, tippidel või kata naturaalset küünt. Kerge eemaldada: secrets hübriidgeel on eemaldatav geellakieemaldajaga. Sama tugevus, mis traditsioonilisel kõval geelil aga viilimise asemel saab maha sulatada.Vähem tööd ja tolmu.


KELLELE ON MÕELDUD NSI SECRETS REMOVABLE GEL SYSTEM KOOLITUS?

Hübriidgeeli  koolitus  on mõeldud nii algajatele kui ka juba tegutsevale küünetehnikule. Oleme teinud õppeväeva väga informatiivseks ja proffesionaalseks. Põhjuseks on see,  et ka algaja küünetehnik või kosmeetik, kes soovib antud teenust pakkuda saaks kõik algteadmised. Töö tulemus oleks võimalikult proffesionaalne ja kaua püsiv.


MIDA ANNAB SULLE NSI SECRETS HÜBRIIDGEELI KOOLITUS?


Koolitus toimub kõrgkvaliteetse küünehooldusbrändi  NSI Secrets Removable Gel  toodetega, mis on maailmas väga palju tuntust kogunud just oma väga kvaliteetsete toodete poolest.

Rohkem kui 40 aastat on NSI täiustanud küünetoodete tehnoloogiat, et elukutselised küünetehnikud saaksid töötada kiiremini ja tõhusamalt.  NSI on võtnud eesmärgiks küünetehnoloogia edasiarendamise ja tahab kaasa aidata küünetehnikute hetkeedule.Koolitusel läbitavad teemad:


Vajalik 2 modelli  olemasolu! Kuna peame praktilist osa parimaks õpitu kinnitamiseks  2le modellile.

Kõigile koolituse läbinuile väljastatakse NSI originaal vastavasisuline tunnistus. Koolituse järgselt võimalik soetada sobivaid töövahendeid!


KOOLITUSE KESTVUS:

1 päev kella 10.00-16.00

MAKSUMUS:

Koolituse maksumus on 150.- eurot

KOOLITAJAD:

Margit Sannu-Rajapuu, Birgit Novikov, Kristina Vene


JÄRGMISED KOOLITUSE AJAD TALLINNAS:

KOOLITUSELE REGISTREERIMINE ON IMELIHTNE!

  1. Vali sulle sobiv koolituse aeg.
  2. Saada meile e-kiri info@nsi.ee soovitud kuupäevaga või helista meile tel.605 2159, 51 40129


Koolitus toimub NSI esindussalongis Maganda Paldiski mnt.14